Lektor počítačových kurzov

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o vykonaní práce
  • okres Prešov
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Jozef Rabatin HR manažér/lektor tel.: +421915171177 vyberove@vav.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lektor počítačových kurzov

Pracovná náplň: Personálna a vzdelávacia spoločnosť ponúka miesto lektora pre počítačové kurzy. Ponúkame miesto externého lektora/školiteľa k spolupráci v rámci nasledujúcich oblastí (môžu sa prihlásiť aj záujemcovia, ktorí ovládajú jeden program): – základy práce s PC (základy práce s Internetom, balík Microsoft Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook), – strojopis a hospodárska korešpondencia, – grafické programy (Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDraw), – grafické kurzy, tvorba webových stránok (HTML, CSS, JavaSkript, CMS Joomla/Wordpress), AutoCAD, ArchiCAD, SketchUp, prípadne iné kurzy. Ak ste odborníkom v niektorej z daných oblastí a máte skúsenosti s lektorovaním, zašlite nám, prosím, svoj životopis spolu so zoznamom kurzov, ktoré dokážete zastrešiť. Výučba prebieha v dennej alebo večernej forme (3-5x týždenne po 4-6 hodín) v rôznych mestách Slovenska. – flexibilný pracovný čas – voľnosť vo výbere metód výučby – možnosť vlastnej sebarealizácie a odborného rastu – adekvátne finančné ohodnotenie
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: – Ovládanie daných programov na úrovni pokročilý až expert
– znalosť ďalších IT kurzov veľkou výhodou
– schopnosť viesť ľudí, pedagogické návyky, zodpovedný a profesionálny prístup
– skúsenosti s lektorovaním, vedením kurzov
– komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, časová flexibilita, lojálnosť
– samostatnosť
– schopnosť motivovať

Pracovné výhody : – flexibilný pracovný čas – voľnosť vo výbere metód výučby – možnosť vlastnej sebarealizácie a odborného rastu – adekvátne finančné ohodnotenie,
Kontakt : Mgr. Jozef Rabatin HR manažér/lektor tel.: +421915171177 vyberove@vav.sk
Okres : okres Prešov

Agentúra VaV Slovakia, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36514985

Internetová adresa:
www.vavslovakia.sk

Telefón:
+421 908 192 500

Personálna a vzdelávacia agentúra. Ponúkame širokú škálu kurzov, ktoré prispôsobujeme potrebám trhu práce. Naše kurzy ponúkame za najlepšie ceny a maximálne ich prispôsobujeme požiadavkám účastníkov. Počas deviatich rokov nášho fungovania sme služby ponúkli vyše 18 000 klientom. Sme najväčším súkromným organizátorom opatrovateľských kurzov v 79-ich mestách na Slovensku. Opatrovateľské kurzy na Slovensku organizujeme ako prví modernou diaľkovou formou. Na základe našich bohatých skúseností so školením opatrovateliek zostavujeme tie najlepšie učebné materiály (Kniha, CD a cvičebnica nemčiny pre opatrovateľky, materiály pre e-learning opatrovateľských kurzov. Zabezpečujeme kompletný servis pre opatrovateľky (sprostredkovanie práce, vybavovanie živnosti a rodinných prídavkov, preklady dokumentov, doprava, poradenstvo). Neberieme žiadne registračné poplatky ani poplatky za sprostredkovanie pracovného miesta. www.vavslovakia.sk. OPATROVATEĽSKÝ KURZ: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/opatrovatelske-kurzy, KURZ NEMČINY PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kurz-nemciny-pre-opatrovatelky, JAZYKOVÉ KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/jazykove-kurzy, SOCIÁLNE KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/socialne-kurzy, KURZY KRÁSY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/kurzy-krasy, KURZY BOZP A PO: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/bezpecnostne-kurzy, ÚČTOVNÍCKE KURZY: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/uctovnicke-kurzy, LEKTORSKÉ MINIMUM: http://www.vavslovakia.sk/kurzy-vav/lektorske-minimum, AUTOŠKOLA: http://www.autoskolavav.sk/, KNIHA NEMČINY PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kniha-cd-nemciny-pre-opatrovatelky/nemcina-pre-opatrovatelky-kniha, CD NEMČINA PRE OPATROVATEĽKY: http://www.vavslovakia.sk/kniha-cd-nemciny-pre-opatrovatelky/nemcina-pre-opatrovatelky-cd

Adresa:

Hlavná 50 08001 Prešov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Hlavná 50 08001