Potravinársky pracovník/čka do ČR

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Martin
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Jana Černáková Personálny konzultant tel.: +421917627487 jana.cernakova@wincottpeople.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Potravinársky pracovník/čka do ČR

Pracovná náplň: Práca je na spracovaní mäsa a mäsových výrobkov. Príprava surovín na spracovanie. Obsluha strojov a zariadení. Kontrolovanie kvality. Balenie výrobkov. Miesto výkonu práce: Česká republika absolventa Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer. Trojzmenná prevádzka, prípadne len na nočné zmeny. Príplatky podľa zákona. Vhodná práca pre mužov, ženy. Denne čisté pracovné oblečenie. Ubytovanie zabezpečené, podnik prispieva na ubytovanie. Zabezpečená doprava bezplatne po trase: Korňa – Turzovka – Vysoká n. Kys. – Makov – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Zubří – Valašské Meziříčí. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke: 0800 500 105

Práca vhodná pre absolventa;Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer.; Trojzmenná prevádzka, prípadne len na nočné zmeny.; Príplatky podľa zákona.; Vhodná práca pre mužov, ženy.; Denne čisté pracovné oblečenie.; Ubytovanie zabezpečené, podnik prispieva na ubytovanie.; Zabezpečená doprava bezplatne po trase: Korňa – Turzovka – Vysoká n. Kys. – Makov – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Zubří – Valašské Meziříčí.; ; V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke: 0800 500 105
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : Pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer. Trojzmenná prevádzka, prípadne len na nočné zmeny. Príplatky podľa zákona. Vhodná práca pre mužov, ženy. Denne čisté pracovné oblečenie. Ubytovanie zabezpečené, podnik prispieva na ubytovanie. Zabezpečená doprava bezplatne po trase: Korňa – Turzovka – Vysoká n. Kys. – Makov – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Zubří – Valašské Meziříčí. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke: 0800 500 105,
Kontakt : Mgr. Jana Černáková Personálny konzultant tel.: +421917627487 jana.cernakova@wincottpeople.com
Okres : okres Martin
Dátum nástupu : 2. 1. 2018

Wincott SK, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36717479

Internetová adresa:
www.myvaszamestname.sk

Telefón:
+421917205205

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Adresa:

Vysoká nad Kysucou 228 02355 Vysoká nad Kysucou Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Martin okres Martin – – – – – – 03601