Psychológ v paliatívnej starostlivosti

p. Očadlíková tel.: 0911105913

Ponúkame pracovnú pozíciu : Psychológ v paliatívnej starostlivosti

Pracovná náplň: Psychológ v paliatívnej starostlivosti, poskytuje: – poradenstvo pre pacientov v paliatívnej starostlivosti – poradenstvo rodinným príslušníkom a zamestnancom. Uchádzač má mať empatický prístup k chorým. Treba sa telefonicky kontaktovať na t.č. 0911 105 913 absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Psychologické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Očadlíková tel.: 0911105913
Okres : okres Nové Zámky

Hospic Sv. Františka z Assisi, n.o.

IČO:
42053005

Adresa:

Slovenská 11, Palárikovo, 94111
Adresa zamestnávateľa : Palárikovo okres Nové Zámky Slovenská 11 94111