Samostatný účtovník/účtovníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Sabinov
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Peter Zmil tel.: +421514521740

Ponúkame pracovnú pozíciu : Samostatný účtovník/účtovníčka

Pracovná náplň: • účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov, leasingov • kontrola vystavených faktúr a prijatých faktúr, kontrola pokladne • účtovanie bankových výpisov • odsúhlasovanie saldo konta záväzkov a pohľadávok • Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov • kontrola podvojného účtovníctva • zodpovednosť za prípravu, vyhotovenie a predkladanie daňových priznaní DPH, kontrolného výkazu, súhrnného výkazu, daňového priznania k dani z motorových vozidiel • spolupráca pri zostavovaní mesačnej a ročnej účtovnej závierky • inventarizácia • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení vnútropodnikových účtovných a administratívnych záležitostí

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 6:45 do 15:15 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomické vedy
analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

o Znalosť daňových zákonov (zákon o DPH, zákon o dani z príjmov) – pokročilý
o Znalosť zákona o účtovníctve a postupov účtovania, ovládanie podvojného účtovníctva – pokročilý

Pracovné výhody : o seriózna práca na zmluvu pre stabilnú spoločnosť o základná mzda + prémie o možnosť odborného rastu,
Kontakt : Ing. Peter Zmil tel.: +421514521740
Okres : okres Sabinov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SANAS, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36458562
Internetová adresa: www.sanas.sk
Telefón: 0514521740

Charakteristika:

výroba a predaj nábytku

Adresa:

Hollého 37
08301 Sabinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sabinov okres Sabinov Hollého 37 08301