Vrátnik – informátor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bartošovce
  • Uverejnené 4 týždne pred

Terézia Iľková referent miezd a ľudských zdrojov tel.: +421917581701 personalne@vijofelbj.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vrátnik – informátor

Pracovná náplň: Výkon ochrany objektu, informátor, kontrola zamestnancov, práca na zmeny, práca je vhodnejšia pre mužov. zdravotne postihnutého

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť Ďalšie požiadavky: Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky spoločnosti.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Terézia Iľková referent miezd a ľudských zdrojov tel.: +421917581701 personalne@vijofelbj.sk
Okres : okres Bardejov

VIJOFEL plus s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45988919

Telefón:
+421544860717

Charakteristika:
Výroba a predaj mäsa a mäsových výrobkov

Adresa:

Bartošovce 182/1 08642 Bartošovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bartošovce okres Bardejov Bartošovce 182/1 08642