Farmaceutický laborant na Oddelení prípravy cytostatík

Barbora Šrámek odborný referent OĽZ tel.: +42159378663 barbora.sramek@nou.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Farmaceutický laborant na Oddelení prípravy cytostatík

Pracovná náplň: – príjem žiadaniek na cytostatické liečby a kontrola ich formálnej správnosti – spracovanie žiadaniek nemocničnom systéme – odborná príprava cytostatických liečob pre ambulantných i hospitalizovaných pacientov podľa ordinácie lekára v aseptickom prostredí pod vedením farmaceuta – kontrola exspirácie, šarže a fyzického stavu liekov a zdravotníckych pomôcok – zabezpečenie dodržania správneho uchovávania a skladovania liekov a zdravotníckych pomôcok – v pracovnom procese dodržiavať zásady správnej výrobnej praxe, správnej lekárenskej praxe a o legislatívne požiadavky – ubytovanie v blízkosti zamestnania za výhodnú cenu ( peši do 5. min) – skrátená pracovná doba (vzhľadom na rizikové pracovisko je pracovná doba 7:30-14:42- pondelok až piatok , služby 7:30-11:30- striedanie – zväčša 1 víkend v mesiaci) – dovolenka navyše – možnosť získať nové poznatky a rozšíriť si pracovné skúsenosti a zručnosti na špecializovanom pracovisku
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Ďalšie požiadavky: Bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace, špecializácia v odbore lekárenstvo je výhodou (nie je však podmienkou pre prijatie zamestnanca do pracovného pomeru)

Pracovné výhody : – ubytovanie v blízkosti zamestnania za výhodnú cenu ( peši do 5. min) – skrátená pracovná doba (vzhľadom na rizikové pracovisko je pracovná doba 7:30-14:42- pondelok až piatok , služby 7:30-11:30- striedanie – zväčša 1 víkend v mesiaci) – dovolenka navyše – možnosť získať nové poznatky a rozšíriť si pracovné skúsenosti a zručnosti na špecializovanom pracovisku,
Kontakt : Barbora Šrámek odborný referent OĽZ tel.: +42159378663 barbora.sramek@nou.sk
Okres : okres Bratislava

Národný onkologický ústav

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
00165336

Internetová adresa:
www. nou.sk

Charakteristika:
Zdravotnícke zariadenie

Adresa:

Klenová 1 83310 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Klenová 1 83310