Automechanik

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Breza
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Jan Parisek majitel tel.: +421915856284 autojano@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik

Pracovná náplň: opravár absolventa mladistvého Možnosť pracovať v rozvíjajúcej sa firme.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Možnosť pracovať v rozvíjajúcej sa firme.
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E

Pracovné výhody : Možnosť pracovať v rozvíjajúcej sa firme.,
Kontakt : Jan Parisek majitel tel.: +421915856284 autojano@gmail.com
Okres : okres Námestovo
Dátum nástupu : 3. 1. 2018

Ján Paríšek AUTOJANO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
40339106

Telefón:
+421915856284

Charakteristika:
autoservis autodoprava

Adresa:

Breza 62 02953 Breza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Breza okres Námestovo Breza 62 02953