Upratovačka

Jana Bukrotinová konateľ tel.: +421907803154 fax: 0907803154 bukro.jana@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: čistiace a upratovacie práce, dopĺňanie hygienických potrieb, prezliekanie posteľnej bielizne zdravotne postihnutého absolventa preplácanie cestovných výdavkov, stravné poukážky
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;preplácanie cestovných výdavkov, stravné poukážky
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 9:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : preplácanie cestovných výdavkov, stravné poukážky,
Kontakt : Jana Bukrotinová konateľ tel.: +421907803154 fax: 0907803154 bukro.jana@gmail.com
Okres : okres Zlaté Moravce
Dátum nástupu : 2. 1. 2018

BUKRO SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43994725

Internetová adresa:
bukro.jana@gmail.com

Telefón:
+4210907803154

Stabilná firma založená v r.2008, zaoberajúca sa čistením budov, prevažne na železničných staniciach.

Adresa:

Červenej armády 2 93532 Kalná nad Hronom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zlaté Moravce okres Zlaté Moravce Staničná 1 95301