Plavčík

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kaluža
  • Uverejnené 4 týždne pred

PhDr. Lucia Vojtáneková personálna manažérka tel.: +421944383486 info@thermalparksirava.sk, lucia.vojtanekova@htps.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Plavčík

Pracovná náplň: kompletne sa starať o priestory Vodného sveta dohliadať na dodržiavanie pravidiel zariadenia (napomínanie návštevníkov porušujúcich tieto pravidlá) poskytovať prvú pomoc návštevníkom pomocné práce absolventa príjemný mladý kolektív a lukratívne prostredie Thermalparku Šírava
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;príjemný mladý kolektív a lukratívne prostredie Thermalparku Šírava
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: psychická odolnosť
odvaha
vynikajúce plavecké schopnosti
dobré komunikačné zručnosti

Pracovné výhody : príjemný mladý kolektív a lukratívne prostredie Thermalparku Šírava,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobný pracovný pohovor
Kontakt : PhDr. Lucia Vojtáneková personálna manažérka tel.: +421944383486 info@thermalparksirava.sk, lucia.vojtanekova@htps.sk
Okres : okres Michalovce

TRR centrum Kaluža, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36750841

Internetová adresa:
info@thermalparksirava.sk

Telefón:
+421562852021

Charakteristika:
prevádzka športových zariadení

Adresa:

Kaluža 4 07236 Kaluža Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kaluža okres Michalovce Kaluža 4 07236