Mechanik pre údržbu pracovných plošín a autožeriavov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senec
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Radovan Ambruš Head of Organization tel.: +421240209411 radovan.ambrus@prangl.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Mechanik pre údržbu pracovných plošín a autožeriavov

Pracovná náplň: – servis vozového parku – preventívna údržba strojov – kontrola pri prijímaní stroja od zákazníka – zadávanie údajov do PC – stabilné pracovné miesto v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou – odborné zaškolenie – poskytujeme možnosť bezplatného ubytovania

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Ďalšie požiadavky: – samostatnosť a schopnosť rozhodovať sa
– zodpovednosť
– časová flexibilnosť

Pracovné výhody : – stabilné pracovné miesto v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou – odborné zaškolenie – poskytujeme možnosť bezplatného ubytovania,
Kontakt : Ing. Radovan Ambruš Head of Organization tel.: +421240209411 radovan.ambrus@prangl.sk
Okres : okres Senec

Prangl Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36363791

Internetová adresa:
www.prangl.sk

Telefón:
0240209411

Prangl Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Prangl, ktorá patrí k najväčším európskym prenajímateľom mobilných žeriavov, pracovných plošín a špeciálneho transportu. Na Slovensku pôsobíme 11 rokov, s neustálym trendom rastu.

Adresa:

Železničná 26A 90301 Senec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senec okres Senec Železničná 26A 90301