Frézar kovov

Ing. Gabriel Eiben Konateľ tel.: +421905625899 fax: +421484701317 g.eiben@et-w.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Frézar kovov

Pracovná náplň: Obsluha frézovacieho stroja s digitálnym odmeriavením Výber a nastavenie nástrojov. Dokončovanie výrobkou podľa výkresovej dokumentácie Ubytovanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 22:15 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov
praktické myslenie trpezlivosť spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) technická gramotnosť manuálna zručnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Ďalšie požiadavky: Pokročilá znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
Prax s obsluhou a ovládaním frézovacích strojov
Pokročilá znalosť technológie obrábania.

Pracovné výhody : Ubytovanie.,
Kontakt : Ing. Gabriel Eiben Konateľ tel.: +421905625899 fax: +421484701317 g.eiben@et-w.eu
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

E TOOLS-WERKZEUGBAU, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50669389

Internetová adresa:
www.et-w.eu

Telefón:
+421905625899

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá CNC obrábaním,
vyrába presné strojárske diely s použitím v automobilovom priemysle, prípravky, nástroje a jednoúčelové stroje

Adresa:

Na Hôrke 3 96001 Zvolen Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Vlkanová okres Banská Bystrica Továrenská 1 97631