Automechanik

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Radoslav Illés Konateľ tel.: +421918373846 fax: 0366305450 autolinelevice@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Automechanik

Pracovná náplň: Servis zážihových a vznetových motorových vozidiel.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel);Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : od 1100 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky
analytické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Radoslav Illés Konateľ tel.: +421918373846 fax: 0366305450 autolinelevice@gmail.com
Okres : okres Levice
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Radoslav Illés – AUTOLINE

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
41250702

Internetová adresa:
www.autolinelv.sk

Telefón:
+421918373846

Charakteristika:
Oprava a údržba motorových vozidiel

Adresa:

Mochovská 15 93405 Levice Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice Mochovská 15 93405