Pracovník v sklade

Aneta Baloghová admin.prac. tel.: +421908080539 kovostavba@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník v sklade

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Skladník, vodič – stavebniny

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Doprava;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) komunikatívnosť sebaistota
Vodičské oprávnenie: Skupina B Podskupina B1 Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: slovenský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Aneta Baloghová admin.prac. tel.: +421908080539 kovostavba@gmail.com
Okres : okres Dunajská Streda

Štefan Balogh

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
36898058

Charakteristika:
– veľkoobchod, maloobchod
– doprava

Adresa:

Zelená ulica 520/2 93013 Trhová Hradská Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trhová Hradská okres Dunajská Streda Zelená ulica 520/2 93013