Konštruktér

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kremnica
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Viera Klimentová personalista tel.: +421918677700 fax: 456743176 vklimentova@abilitysro.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér

Pracovná náplň: – kreslenie náradia – navrhuje a realizuje nové konštrukčné riešenia výroby a nové modely

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 2 roky

Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: – kreslenie v programe pro/engineer

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Viera Klimentová personalista tel.: +421918677700 fax: 456743176 vklimentova@abilitysro.sk
Okres : okres Žiar nad Hronom

ABILITY, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36622036

Telefón:
0456743173

Výroba hliníkových odliatkov technológiou odlievania do pieskových foriem, gravitačných kokíl a pod vysokým tlakom.

Adresa:

Chrásteka 6/1 96501 Žiar nad Hronom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kremnica okres Žiar nad Hronom ČSA 264/58 96701