Riadiaci pracovník (manažér) ľudských zdrojov (personálny riaditeľ)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník (manažér) ľudských zdrojov (personálny riaditeľ)

Pracovná náplň: riadi činnosť oddelenia, zodpovedá za dosahovanie stanovených cieľov a úloh zadaných vedením spoločnosti, podieľa sa na výrobe a výbere nových zamestnancov (kórejských as slovenských, príp. inej národnosti), zodpovedá za vedenie personálnej evidencie zamestnancov, za údržbu mzdovej a personálnej agendy spoločnosti a časový manažment, vytváranie personálnej politiky a súčinnosť na vyjednávaní s odbormi, potrebná znalosť anglického jazyka a kórejského jazyka letný a zimný bonus, zľava na náukup automobilu zn. KIA vlastná doprava zamestnávateľa

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 kórejský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá SAP – vysoká

Pracovné výhody : letný a zimný bonus, zľava na náukup automobilu zn. KIA vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt :
Okres : okres Žilina
Dátum nástupu : 9. 2. 2018

KIA Motors Slovakia s.r.o.

IČO:
35876832

Adresa:

Sv. Jána Nepomuckého 1282/1, Teplička nad Váhom, 01301
Adresa zamestnávateľa : Teplička nad Váhom okres Žilina Teplička nad Váhom 01301