Pokladníčka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 4 týždne pred

Kristína Malovcová personalista tel.: +421948134025 kristina.malovcova@relax-team.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pokladníčka

Pracovná náplň: Práca na pokladni počas nočných zmien v závodnej jedálni – 22.00 – 6.00. Výhodné platové ohodnotenie, nočné príplatky, príplatok za dochádzku.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 22:00 do 6:00 Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: Ochota pracovať v noci, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť.

Pracovné výhody : Výhodné platové ohodnotenie, nočné príplatky, príplatok za dochádzku.,
Kontakt : Kristína Malovcová personalista tel.: +421948134025 kristina.malovcova@relax-team.sk
Okres : okres Hlohovec

TOP-RELAX s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36836061

Internetová adresa:

Telefón:
0948134025

Spoločnosť zameraná na gastronomické a kompletné cateringové služby.

Adresa:

Rybníkova 16 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Mierová 2317 92001