Vodič

Július Barboriak konateľ tel.: +421903510469 barbitrans@barbitrans.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič

Pracovná náplň: – vedenie nákladných vozidiel – Tatra – nie kamiónová doprava
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 6:30 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov

Vodičské oprávnenie: Skupina B Skupina C

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Július Barboriak konateľ tel.: +421903510469 barbitrans@barbitrans.sk
Okres : okres Žiar nad Hronom

BARBITRANS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36050245

Internetová adresa:
www.barbitrans.sk

Telefón:
0456724299

Stavebná firma vykonávajúca búracie práce, prípravné práce k realizácií stavby, dokončovacie práce rôzneho druhu. Pri svojej činnosti využívame rôzne druhy nákladných vozidiel a mechanizmov ale aj kvalifikovaných pracovníkov v oblasti murárskych, obkladačských a mnohých ďalších prác.

Adresa:

Na Vartičke 1 96501 Ladomerská Vieska Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Ladomerská Vieska okres Žiar nad Hronom Na Vartičke 1 96501