Recepčný

JUDr. Jana Palovičová majiteľ tel.: +421905655700 limba@liptour.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčný

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: recepcia, fakturácia, ekonomika absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Ubytovanie, cestovný ruch a hazard
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina A Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 ruský – pokročilá: B1 a B2 ukrajinský – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: práca robená s láskou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : JUDr. Jana Palovičová majiteľ tel.: +421905655700 limba@liptour.sk
Okres : okres Liptovský Mikuláš

JUDr. Jana Palovičová – LIPTOUR

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
33832781

Telefón:
+421

Charakteristika:
Ubytovanie.

Adresa:

Štúrova 1036/32 03101 Liptovský Mikuláš Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Demänovská Dolina okres Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina 121 03101