Operátor – Voderady (s dopravou a ubytovaním ZDARMA)

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trnava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Dominika Chocholáčková Recruiter tel.: +421915886923 dchocholackova@edymax.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor – Voderady (s dopravou a ubytovaním ZDARMA)

Pracovná náplň: – pásová výroba LED televízorov – jednoduchá práca pre mužov aj ženy – skrutkovanie, zapájanie káblových zväzkov, vkladanie komponentov, montážne práce – 1,2 zmenná prevádzka absolventa – stravné lístky v hodnote 3,38€ – 13. a 14. plat – príplatky za prácu nadčas – doprava ZDARMA – ubytovanie ZDARMA – dochádzkový bonus 40€ – výkonnostný bonus 40€
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;- stravné lístky v hodnote 3,38€; – 13. a 14. plat ; – príplatky za prácu nadčas ; – doprava ZDARMA ; – ubytovanie ZDARMA; – dochádzkový bonus 40€; – výkonnostný bonus 40€
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 550 do 750 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Neukončené základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: V prípade záujmu o pracovnú ponuku 0915 886 923

Pracovné výhody : – stravné lístky v hodnote 3,38€ – 13. a 14. plat – príplatky za prácu nadčas – doprava ZDARMA – ubytovanie ZDARMA – dochádzkový bonus 40€ – výkonnostný bonus 40€,
Kontakt : Mgr. Dominika Chocholáčková Recruiter tel.: +421915886923 dchocholackova@edymax.com
Okres : okres Trnava

EDYMAX SE

Právna forma:
Európska spoločnosť

IČO:
46812903

Internetová adresa:
www.edymax.com

Charakteristika:
EDYMAX – OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• EDYMAX – istota, kvalita a tradícia : 14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 5 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Adresa:

Hurbanova 21 08501 Bardejov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Voderady okres Trnava Voderady 401 91701