IT špecialista pre priemysel

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Brezno
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Ján Snopko konateľ tel.: +421486115900 info@controlsystem.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : IT špecialista pre priemysel

Pracovná náplň: – technická podpora zákazníkov v oblastiach: – internetová vzdialená správa strojov a zariadení – prenos vzdialených dát – zber údajov z PLC a ich ukladanie do DB – bezdrôtové priemyselné siete – podpora predaja súvisiacich produktov, zahrňuje aktualizáciu webu po technickej stránke, prípravu mailingu, odborných článkov a pod. – osobné návštevy zákazníkov, prezentácie, školenia a semináre riešenie reklamácií – monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít absolventa – zaujímavé zamestnanie v príjemnom kolektíve – priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu – práca s najmodernejšími produktami v oblasti automatizácie – školenia priamo u našich zahraničných dodávateľov – osobný automobil aj na súkromné účely – smartphone, notebook

Práca vhodná pre absolventa;- zaujímavé zamestnanie v príjemnom kolektíve; – priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu; – práca s najmodernejšími produktami v oblasti automatizácie; – školenia priamo u našich zahraničných dodávateľov; – osobný automobil aj na súkromné účely; – smartphone, notebook
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : IT a telekomunikácie
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
praktické myslenie analytické myslenie technický talent spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa technická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Počítače: HTML – elementárna PHP – elementárna C, C++ – elementárna SQL – elementárna

Pracovné výhody : – zaujímavé zamestnanie v príjemnom kolektíve – priestor na vlastné nápady a sebarealizáciu – práca s najmodernejšími produktami v oblasti automatizácie – školenia priamo u našich zahraničných dodávateľov – osobný automobil aj na súkromné účely – smartphone, notebook,
Kontakt : Ing. Ján Snopko konateľ tel.: +421486115900 info@controlsystem.sk
Okres : okres Brezno

ControlSystem, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36637068

Internetová adresa:
info@controlsystem.sk

Telefón:
+421486115900

Pôsobíme v oblasti priemyselnej automatizačnej technik,pracujeme so štandardami,hlavne od firiem SIEMENS a VIPA,zabezpečujeme náhradné diely.
Vzdialená správa strojov a zariadení na diaľku cez internet.
diagnostiku sietí PROFIBUS a PROFINET a poradenstvo.

Adresa:

Štúrova 4 97701 Brezno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Brezno okres Brezno Štúrova 4 97701