Realizátor okrasných záhrad

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Malacky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Adriana Prošeková konateľ spoločnosti tel.: +421908706258 fax: 0347726843 prosekova@aprozc.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Realizátor okrasných záhrad

Pracovná náplň: Prijmeme do TPP pracovníka na realizáciu okrasných záhrad. absolventa Vieme zabezpečiť aj ubytovanie.

Práca vhodná pre absolventa;Vieme zabezpečiť aj ubytovanie.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Cudzie jazyky: ukrajinský – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : Vieme zabezpečiť aj ubytovanie.,
Kontakt : Adriana Prošeková konateľ spoločnosti tel.: +421908706258 fax: 0347726843 prosekova@aprozc.sk
Okres : okres Malacky
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

APRO Záhradné centrum s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35806184

Internetová adresa:
prosekova@aprozc.sk

Telefón:
+421908706258

Charakteristika:
APRO Záhradné centrum spol. s r.o.
maloobchod a veľkoobchod záhradkárskych potrieb, predaj ovocných a okrasných drevín, predaj krbových vložiek a kachlí, realizácie okrasných záhrad a závlah na kľúč,

Adresa:

Haburska 25 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Malacky okres Malacky Štefánikova 54 90101