Detailer áut

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Banská Bystrica
  • Uverejnené 4 týždne pred

Branislav Vetrák tel.: +421908270784 branislav.vetrak@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Detailer áut

Pracovná náplň: Leštenie áut, tepovanie, sklokeramická ochrana pomocou modesty – zaškolenie by sme zaplatili. mladistvého Zaškolíme, za každé dobre odrobené auto provízia.

Práca vhodná pre mladistvého;Zaškolíme, za každé dobre odrobené auto provízia.
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft PowerPoint – elementárna Microsoft Windows – elementárna

Pracovné výhody : Zaškolíme, za každé dobre odrobené auto provízia.,
Kontakt : Branislav Vetrák tel.: +421908270784 branislav.vetrak@gmail.com
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

Branislav Vetrák

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
41183606

Charakteristika:
Detailingové štúdio

Adresa:

Máj.povst.česk.ľudu 2166/3 97703 Brezno Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Majerská Cesta 65 97401