Operátor zváracieho robota

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Námestovo
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Jarmila Čierniková personalista tel.: +421908546007 ciernikova.jarmila@hern.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Operátor zváracieho robota

Pracovná náplň: – obsluha zváracieho robota – CLOOS, FANUC, CLOOS tandem – stehovanie jednoduchých podzostáv malorozmerových zvarencov – zváranie jednoduchých podzostáv materiál triedy 10, 11 – stehovanie zostáv v prípravku – stehovanie detailov na zostavy pomocou šablón – čistenie rozstrekov okolia zvaru absolventa – príspevok na dopravu – závodne stravovanie za výnimočnú cenu – pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf – mzda vyplatená vždy načas a v 100% výške – sociálny program

Práca vhodná pre absolventa;- príspevok na dopravu; – závodne stravovanie za výnimočnú cenu; – pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf; – mzda vyplatená vždy načas a v 100% výške; – sociálny program
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:00 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Zváračský preukaz podľa vybranej STN

Ďalšie požiadavky: – stredoškolské vzdelanie – strojárske zameranie
– prax s obsluhou zváracieho robota
– platný zváračský preukaz kategórie ZM-1
– certifikát podľa EN 1418 alebo ISO STN 9606-1
– práca na 3 zmeny
– zodpovednosť

Pracovné výhody : – príspevok na dopravu – závodne stravovanie za výnimočnú cenu – pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf – mzda vyplatená vždy načas a v 100% výške – sociálny program,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Vybraní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.
Kontakt : Mgr. Jarmila Čierniková personalista tel.: +421908546007 ciernikova.jarmila@hern.sk
Okres : okres Námestovo

HERN s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36381047

Internetová adresa:
hern@hern.sk

Telefón:
+421435509282

HERN, s r.o. je slovenským strojárskym podnikom zaoberajúcim sa vývojom a výrobou komponentov pre renomovaných svetových výrobcov stavebnej, poľnohospodárskej a manipulačnej techniky.

Adresa:

Kliňanská 564 02901 Námestovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Námestovo okres Námestovo Kliňanská 564 02901