Reprezentant

Michal Gampe tel.: +421908597277 gampemichal@ovbmail.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Reprezentant

Pracovná náplň: Komunikácia s klientmi, obchodnými partnermi, príprava finančných plánov a ich realizácia spolu s klientom, servis a starostlivosť o existujúcich klientov. absolventa zdravotne postihnutého Voľná pracovná doba, neohraničený príjem, celoživotné vzdelávanie, možnosť budovania svojho tímu a kariérny rast.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého;Voľná pracovná doba, neohraničený príjem, celoživotné vzdelávanie, možnosť budovania svojho tímu a kariérny rast.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť cieľavedomosť asertivita
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov komunikácia (jednanie s ľuďmi) Počítače: Microsoft Word – pokročilá Ďalšie požiadavky: Práca na sebe, chuť pracovať v mladom kolektíve, súťaživosť .

Pracovné výhody : Voľná pracovná doba, neohraničený príjem, celoživotné vzdelávanie, možnosť budovania svojho tímu a kariérny rast.,Informácie pre záujemcu:V prípade vášho záujmu zašlite váš životopis na mail gampemichal@ovbmail.eu Každý uchádzač dostane odpoveď do 24 hodín.
Kontakt : Michal Gampe tel.: +421908597277 gampemichal@ovbmail.eu
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 2. 2. 2018

Michal Gampe

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
50975005

Internetová adresa:
gampemichal@ovbmail.eu

Telefón:
+421908597277

podnikám v oblasti informácií na finančnom trhu a sprostredkovaní finančných služieb a produktov

Adresa:

Starohorská 32 97411 Banská Bystrica Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Horná 49 97401