Asistentka predaja/marketingu v e-shope

Andrea Beňová tel.: +421905528650 ejgroup@ejgroup.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka predaja/marketingu v e-shope

Pracovná náplň: Si samostatný, šikovný, spoľahlivý, poznáš pravopis a si zručný v práci na PC všeobecne? Poď k nám do tímu, náš internetový obchod predáva luxusný textil na doplnky (Victoria´s Secret, Next, Ralph Lauren, Carter´s a podobne). Potrebujeme človeka, ktorý bude vybavovať denné objednávky (vychystávať tovar na expedíciu, odoslanie na poštu alebo príprava pre kuriéra), vybavovať dotazy zákazníkov (hlavne elektronicky), pridávať nový tovar do ponuky e-shopu, robiť inventúru v sklade, spravovať funpages na sociálnych sieťach, prípadne iné administratívne práce. Hmotná zodpovednosť za odosielaný tovar aj spoločná hmotná zodpovednosť za celý sklad. absolventa mladistvého Zamestnanecké výhody, benefity: Zaujímavé platové ohodnotenie a prémie z obratu, možnosť zvýhodneného nákupu atraktívneho tovaru, mladý dynamický tím a hlavne perspektívne zamestnanie.

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Zamestnanecké výhody, benefity:; Zaujímavé platové ohodnotenie a prémie z obratu, možnosť zvýhodneného nákupu atraktívneho tovaru, mladý dynamický tím a hlavne perspektívne zamestnanie.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť matematická gramotnosť finančná a ekonomická gramotnosť Ďalšie požiadavky: Osobnostné predpoklady a zručnosti:
presnosť a precíznosť, prehľad o aktuálnych trendoch v móde vo svete, znalosť anglického jazyka výhodou, skúsenosti s maloobchodom alebo internetovým obchodom veľkou výhodou, znalosť kojeneckého alebo dámskeho textilu výhodou

Pracovné výhody : Zamestnanecké výhody, benefity: Zaujímavé platové ohodnotenie a prémie z obratu, možnosť zvýhodneného nákupu atraktívneho tovaru, mladý dynamický tím a hlavne perspektívne zamestnanie.,
Kontakt : Andrea Beňová tel.: +421905528650 ejgroup@ejgroup.sk
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom

EJ group spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
45263451

Internetová adresa:
ejgroup@ejgroup.sk

Telefón:
+421905528650

Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby.
www.ejgroup.sk

Adresa:

Krajné 150 91616 Krajné Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčianske Bohuslavice okres Nové Mesto nad Váhom Leo Industrial Park 232 91306