Processing Agent with English language

Bc. Barbora Rakyta-Komendak Talent Aquisition Specialis tel.: +421259221013 fax: +421259221002 barbora.rakytakomendak@kone.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Processing Agent with English language

Pracovná náplň: • Create, maintain (modify, convert, extend, block, delete) and administer data for following processes: Contract Administration, Master Data, Billing, Back Reporting. Or any other processes being part of the SSC scope. • Ensure the data input is correctly completed • Daily communication with country’s responsible contact points in order to clarify and close open issues • Log issues and discuss with or escalate to team leader • Deliver input for proper reporting • Support process improvements and harmonization activities • Participation in team meetings, process analysis and improvement actions • Make sure process KPI’s are met with high quality standards • Takes responsibility on complex processing activities • Perform other tasks as allocated by team leaders, managers relating to reporting and other SSC processes • International and professional environment • Attractive package of benefits and bonus scheme • Social and sport events on regular basis • Great place to work • Informal culture and friendly colleagues • KONE trainings in various areas • Promotion on performance/competence – based evaluation with transparency • Coaching and mentoring opportunities

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 6 mesiacov
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce tímová práca analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: Dôležitou požiadavkou na dané pracovné miesto je aktívna znalosť anglického jazyka, ktorá je pre výkon práce nevyhnutná.

Pracovné výhody : • International and professional environment • Attractive package of benefits and bonus scheme • Social and sport events on regular basis • Great place to work • Informal culture and friendly colleagues • KONE trainings in various areas • Promotion on performance/competence – based evaluation with transparency • Coaching and mentoring opportunities,
Kontakt : Bc. Barbora Rakyta-Komendak Talent Aquisition Specialis tel.: +421259221013 fax: +421259221002 barbora.rakytakomendak@kone.com
Okres : okres Bratislava

KONE SSC s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35893532

Internetová adresa:

Telefón:
+4210259221012

Fínska spoločnosť, svetový líder v poskytovaní komplexných a inovatívnych riešení pre inštaláciu, údržbu a modernizáciu výťahov, eskalátorov a automatických dverí.

KONE poskytuje bezpečný a ľahký prístup denne pre milióny ľudí ako aj pre svojich 47 000 zamestnancov v každej časti sveta.V roku 2014 bol čistý ročný obrat spoločnosti KONE 7,3 miliárd EUR a je kótovaná na burze v Helsinkách.

KONE momentálne rozvíja finančné a administratívne centrum v Bratislave ( Shared Service Centre – SSC) s cieľom poskytovať kvalitné služby pre vlastné pobočky KONE v oblasti FINANCIÍ a ÚČTOVNÍCTVA.

Adresa:

Tomášikova 64 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Tomášikova 64 83104