Predavačka / Predajca

Peter Starinský Majiteľ tel.: +421917547117 obchod@esodrogeria.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka / Predajca

Pracovná náplň: Predavačka / Predajca: – prezentácia a predaj tovaru, – poradenstvo a obsluha zákazníkov, – príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj, – doplňovanie tovaru, – práca s pokladňou, – správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi, – zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni, – vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni, – účasť na firemných školeniach a stretnutiach, – prezentácia tovaru a predajne, – zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni, – kompletizovanie internetových objednávok. absolventa – Atraktívna práca v nových priestoroch na prízemí, – zaškolenie, – možnosť profesijného rastu, – motivačné bonusy, – obedy v hodnote 3 € grátis, – nákup tovaru v našej predajni so zľavou 20%, – dynamické pracovné prostredie, – mladý kolektív.

Práca vhodná pre absolventa;- Atraktívna práca v nových priestoroch na prízemí,; – zaškolenie,; – možnosť profesijného rastu,; – motivačné bonusy,; – obedy v hodnote 3 € grátis,; – nákup tovaru v našej predajni so zľavou 20%,; – dynamické pracovné prostredie,; – mladý kolektív.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 19:30 Práca na zmeny: delené zmeny
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Počítače: Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– zdvorilé a reprezentatívne vystupovanie,
– ústretovosť k zákazníkom, ochota poradiť a pomôcť pri výbere,
– zodpovednosť,
– vysoké pracovné nasadenie.

Pracovné výhody : – Atraktívna práca v nových priestoroch na prízemí, – zaškolenie, – možnosť profesijného rastu, – motivačné bonusy, – obedy v hodnote 3 € grátis, – nákup tovaru v našej predajni so zľavou 20%, – dynamické pracovné prostredie, – mladý kolektív.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:V prípade záujmu o ponúkané miesto telefonicky kontaktovať majiteľa a dohodnúť si stretnutie.
Kontakt : Peter Starinský Majiteľ tel.: +421917547117 obchod@esodrogeria.eu
Okres : okres Kysucké Nové Mesto

Peter Starinský

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
40737713

Internetová adresa:
www.esodrogeria.eu

Telefón:
+421917547117

Maloobchod, veľkoobchod a internetový obchod s drogériou, kozmetikou.

Adresa:

Rudina 7 02331 Rudina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kysucké Nové Mesto okres Kysucké Nové Mesto ČSA 1305 02404