Odborná asistentka konateľa spoločnosti

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Katarína Kovácsová vedúca ekonomického oddelenia tel.: +421918510005 kovacsova@prospectnz.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborná asistentka konateľa spoločnosti

Pracovná náplň: Na pozíciu Odbornej asistentky konateľa spoločnosti hľadáme predovšetkým osobu lojálnu, energetickú a schopnú poradiť s rôznorodými úlohami. Na danú pozíciu nehľadáme radového administratívneho pracovníka. Hlavnou náplňou bude: – po administratívnej stránke plnenie úlohy „prvého kontaktu so spoločnosťou“ – vybavovanie úradnej dokumentácie, žiadostí -zabezpečuje prenos informácií od konateľa na ním riadené útvary – zabezpečuje organizačné a materiálne zabezpečenie rokovaní a porád, ktoré zvoláva konateľ -zabezpečuje vyhotovovanie záznamov z porád -zabezpečuje registratúru – spracováva faktúry po evidenčnej stránke absolventa mladistvého Práca v stabilnej spoločnosti Výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch Odborný rast a osobnostný rozvoj Podieľanie sa na zaujímavých projektoch

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého;Práca v stabilnej spoločnosti; Výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch; Odborný rast a osobnostný rozvoj; Podieľanie sa na zaujímavých projektoch
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;aspoň 1 rok
analytické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný písomný prejav finančná a ekonomická gramotnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : Práca v stabilnej spoločnosti Výborné technické vybavenie a práca v moderných priestoroch Odborný rast a osobnostný rozvoj Podieľanie sa na zaujímavých projektoch,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pohovor
Kontakt : Mgr. Katarína Kovácsová vedúca ekonomického oddelenia tel.: +421918510005 kovacsova@prospectnz.sk
Okres : okres Nové Zámky

PROSPECT, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
34107100

Internetová adresa:
www.prospectnz.sk

Telefón:
+421918510005

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa kompletnou realizáciou stavieb.

Adresa:

J. Simora 5 94052 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky J. Simora 5 94001