Cukrár / Pekár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prešov
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Peter Barčík tel.: +421940513369 www369sk@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár / Pekár

Pracovná náplň: Obsluha automatického stroja na výrobu sladkého pečiva a miesiča cesta ( zaškolenie ) – predaj Miesto prevádzky je udané nesprávne z dôvodu prípravných prác na spustenie prevádzky v roku 2018 !!! Prevádzka sa bude nachádzať v blízkosti ulice Hlavná v centre mesta Prešov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : od 480 do 550 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Pracovné výhody : Miesto prevádzky je udané nesprávne z dôvodu prípravných prác na spustenie prevádzky v roku 2018 !!! Prevádzka sa bude nachádzať v blízkosti ulice Hlavná v centre mesta Prešov.,
Kontakt : Peter Barčík tel.: +421940513369 www369sk@gmail.com
Okres : okres Prešov
Dátum nástupu : 30. 1. 2018

www369SK s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48011339

Internetová adresa:
www.369.sk

Telefón:
+421940513369

Charakteristika:
– agentúra dočasného zamestnávania
– priamy zamestnávateľ

Adresa:

Závodská 42 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Hlavná 5555555 08001