Sales Manager

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Tomáš Jurík Konateľ tel.: +421915222704 tj@cryomedpro.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sales Manager

Pracovná náplň: – Príprava zmlúv a inej dokumentácie v slovenskom a anglickom jazyku, – starostlivosť o zverenú agendu, – aktívny predaj produktov spoločnosti, – tvorba cenových ponúk, – aktívna emailová komunikácia so zahraničnými partnermi, – zadávanie a kontrola objednávok vo výrobe, – pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti, – spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, – komunikácia s úradmi a inštitúciami, – plánovanie prepráv. – Práca v mladom kolektíve so zaujímavými partnermi, – dynamické pracovné prostredie v mladom kolektíve, – možnosť osobného rastu, – progresívne odmeňovanie.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : od 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: nemecký – elementárna: A1 a A2 maďarský – elementárna: A1 a A2 anglický – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: – aktívny vodič
– aktívna znalosť anglického jazyka je nevyhnutnou podmienkou
– nemecký jazyk a maďarský jazyk sú značnou výhodou
– skúsenosti s obchodom a vedením obchodných rokovaní
– schopnosť rýchlo sa učiť
– príjemné a kultivované vystupovanie
– výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
– samostatnosť, proaktívny prístup
– spoľahlivosť, rozhodnosť, systematickosť, precíznosť, odolnosť voči stresu

Pracovné výhody : – Práca v mladom kolektíve so zaujímavými partnermi, – dynamické pracovné prostredie v mladom kolektíve, – možnosť osobného rastu, – progresívne odmeňovanie.,
Kontakt : Tomáš Jurík Konateľ tel.: +421915222704 tj@cryomedpro.com
Okres : okres Nové Zámky

Cryomed s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46248820

Internetová adresa:
www.cryomedpro.com

Telefón:
+421915222704

Cryomed, s.r.o. je výrbono-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, predaj a servis kryogénnych zariadení pre celotelovú a lokálnu kryoterapiu.

Adresa:

Budovateľská 7 94001 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Budovateľská 7 94001