Procesný inžinier

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Tomáš Jurík Konateľ tel.: +421915222704 tj@cryomedpro.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Procesný inžinier

Pracovná náplň: – vývoj nových riešení v oblasti zlepšovania výrobných procesov kryoterapeutický zariadení, – zefektívnenie výrobného procesu, – vytváranie pracovných pracovných postupov, normovanie, – analýza a návrh zlepšovania použitých technológií, – zavádzanie nových výrobkov vo výrobe, – práca s 3D modelovaním, – príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu, – príprava výkresovej dokumentácie pre CNC, – programovanie a optimalizácia CNC, – vývoj, modernizácia softvérových a hardvérových častí kryosauny, – vývoj nových technických riešení, – spolupráca a komunikácia s dodávateľmi komponentov. – práca so zaujímavými partnermi – dynamické pracovné prostredie v mladom kolektíve – progresívne odmeňovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vyššie odborné vzdelanie ;aspoň 2 roky

Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 ruský – vysoká: C1 a C2 ukrajinský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Adobe Photoshop – pokročilá Corel Draw – pokročilá Microsoft Windows – pokročilá Linux – pokročilá Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká AutoCAD – vysoká SolidWorks – vysoká Internet – vysoká Ďalšie požiadavky: Vyžadované znalosti:
– výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie
– 2-ročná prax s kryoterapeutickými zariadeniami
– komunikačné schopnosti
– organizačné schopnosti
– spoľahlivosť
– zodpovednosť
– analytické myslenie
– technická gramotnosť
– dôslednosť
– flexibilita
– vysoká miera samostatnosti
– schopnosť znášať stres
– orientácia na výsledky
– precíznosť
– zmysel pre tímovú prácu

Pracovné výhody : – práca so zaujímavými partnermi – dynamické pracovné prostredie v mladom kolektíve – progresívne odmeňovanie,
Kontakt : Tomáš Jurík Konateľ tel.: +421915222704 tj@cryomedpro.com
Okres : okres Nové Zámky

Cryomed s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46248820

Internetová adresa:
www.cryomedpro.com

Telefón:
+421915222704

Cryomed, s.r.o. je výrbono-obchodná spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, predaj a servis kryogénnych zariadení pre celotelovú a lokálnu kryoterapiu.

Adresa:

Budovateľská 7 94001 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Budovateľská 7 94001