Vodič nákladnej dopravy – kamión + plachtový náves

Patrik Petro Odborný zástupca tel.: +421911156888 autotrend.transport@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladnej dopravy – kamión + plachtový náves

Pracovná náplň: Ponúkam trvalú pracovnú pozíciu pre spoľahlivého, pracovitého a zodpovedného vodiča MKD „C + E“ Jedná sa o prácu na týždenný turnus, víkendy voľné. Vodič má pridelené vozidlo, jedná sa o ťahač DAF XF (EURO 5) s automatickou prevodovkou + plachtový náves. Jazdíme prepravy v rámci EU, najmä Nemecko, Rakúsko a Taliansko ale aj Slovensko a Česká republika. Podľa výberu destinácií sa odvíja mzda vodiča. Vodič má možnosť si vybrať či má záujem len o trasy Slovensko – Česká republika a pod. alebo chce jazdiť dlhšie trasy do EU a späť, prípadne kombinovať obe varianty. Automatické platenie mýta a tankovacie karty sú samozrejmosťou. Požadujem VP „C + E“, platné doklady potrebné k vedeniu nákladného motorového vozidla, prax minimálne 1 rok. Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci. MZDA V ČISTOM !!! 1200 – 2000 eur (v závislosti od vybraných destinácií a pracovného nasadenia) !!! NASTUP MOŽNY IHNEĎ !!! Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rokKvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok;Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Ďalšie požiadavky: Korektnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť

Pracovné výhody : Ponúkam stabilné zamestnanie (na pracovnú zmluvu), motivujúce mzdové ohodnotenie, dodržiavanie výplatného termínu k 15.dňu v mesiaci.,
Kontakt : Patrik Petro Odborný zástupca tel.: +421911156888 autotrend.transport@gmail.com
Okres : okres Žiar nad Hronom

AutoTrend – Transport s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46787569

Telefón:
+421911156888

Spoločnosť AutoTrend – Transport s.r.o. sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou dopravou, špedíciou a odťahovou službou.

Adresa:

Slaská 30 96622 Lutila Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žiar nad Hronom okres Žiar nad Hronom SNP 129/549 96501