Múzejný pedagóg

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Rožňava
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Pavol Lackanič riaditeľ tel.: +421940171330 pavol.lackanic@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Múzejný pedagóg

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:

Práca vhodná pre absolventa;Zaujímavá práca s múzejnými témami a blízkym kontaktom s verejnosťou, samostnatnosť a tvorivosť pri vytváraní pozitívneho obrazu spoločnosti v očiach verejnosti, práca v mladom kolektíve, možnosť tvorivej práce, možnosť sebarealizácie na prípravách stratégie propagácie atď.
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:30 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo;Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Pedagogické vedy;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Učiteľstvo;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v skupine odborov Umenie a umeleckoremeselná tvorba;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Pedagogické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Učiteľstvo;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Umenie a umeleckoremeselná tvorba;aspoň 6 mesiacov
analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita vnútorná stabilita
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) prezentovanie kultivovaný písomný prejav kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca informačná gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) tvorivosť (kreativita) samostatnosť Cudzie jazyky: maďarský – elementárna: A1 a A2 anglický – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : Zaujímavá práca s múzejnými témami a blízkym kontaktom s verejnosťou, samostnatnosť a tvorivosť pri vytváraní pozitívneho obrazu spoločnosti v očiach verejnosti, práca v mladom kolektíve, možnosť tvorivej práce, možnosť sebarealizácie na prípravách stratégie propagácie atď.,Termín výberového konania:28. 2. 2018Informácie pre záujemcu:V prípade seriózneho záujmu prosím doručiť Vašu: 1. žiadosť, 2. motivačný list a 3. CV (životopis) e-mailom na adresu. pavol.lackanic@gmail.com. Súčasťou žiadosti musí byť súhlas so spracovaním údajov podľa platných zákonných ustanovení. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor taktiež e-mailom, kde bude uvedený presný termín pohovoru (termín 28.2.2018 je len orientačný).
Kontakt : Mgr. Pavol Lackanič riaditeľ tel.: +421940171330 pavol.lackanic@gmail.com
Okres : okres Rožňava
Dátum nástupu : 1. 3. 2018

Banícke múzeum v Rožňave

Právna forma:
Rozpočtová organizácia

IČO:
31297765

Internetová adresa:
www.banmuz.sk

Telefón:
+421587343710

Banícke múzeum v Rožňave bolo založené v roku 1902 a v súčasnosti je kultúrnym zariadením Košického samosprávneho kraja, ktoré v oblasti muzeálnej činnosti uchováva hmotné pamiatky regióna Horného Gemera so špeciálnym zameraním na baníctvo, hutníctvo, prírodu Slovenského krasu a regionálnu históriu. Múzeum zamestnáva 15 ľudí.

Adresa:

Šafárikova 31 04801 Rožňava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Rožňava okres Rožňava Šafárikova 43 04801