Masér/Masérka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Tomáš Mišura wellness manažér tel.: +421904603146 misura@atriumhotel.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Masér/Masérka

Pracovná náplň: Poskytovanie masérskych služieb, starostlivosť o Wellness, proklientsky prístup. Hotel Atrium Vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí v novootvorených priestoroch 4 Elements Aqua. Práca v mladom kolektíve a v dynamickej spoločnosti, vstup do hotelového vitálneho a bazénového komplexu, zamestnanecká strava, možnosť výmenných pobytov v rámci Trinity Hotels.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov

Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : Hotel Atrium Vám ponúka jedinečnú perspektívu na uplatnenie Vašej profesionality a odborných znalostí v novootvorených priestoroch 4 Elements Aqua. Práca v mladom kolektíve a v dynamickej spoločnosti, vstup do hotelového vitálneho a bazénového komplexu, zamestnanecká strava, možnosť výmenných pobytov v rámci Trinity Hotels.,
Kontakt : Mgr. Tomáš Mišura wellness manažér tel.: +421904603146 misura@atriumhotel.sk
Okres : okres Poprad

DOMÉNA, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31399282

Internetová adresa:
www.atriumhotel.sk

Telefón:
0524422342-4

Charakteristika:
Dynamická spoločnosť so stabilnymi podmienkami.

Adresa:

Nový Smokovec, Atrium Hotel 42 06201 Vysoké Tatry Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Vysoké Tatry okres Poprad Nový Smokovec, Atrium Hotel 42 06201