Tesár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Mgr. Sylvia Skočíková personálny pracovník tel.: +421907831801 mont.boss.sro@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Tesár

Pracovná náplň: tesárske práce v stavebníctve ubytovanie a cestovné náhrady hradí zametnávateľ

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 5 rokov
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ubytovanie a cestovné náhrady hradí zametnávateľ,
Kontakt : Mgr. Sylvia Skočíková personálny pracovník tel.: +421907831801 mont.boss.sro@gmail.com
Okres : okres Nitra

MONT BOSS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50481649

Telefón:
+421907831801

Stavebná firma – uskutočňovanie stavieb a ich zmien, dokončovacie stavebné práce

Adresa:

Novozámocká 67 94905 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Novozámocká 37 94905