Dentálna hygienička

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 týždne pred

MDDr. Martin Samseli stomatológ tel.: +421907994529 martin.samseli@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Dentálna hygienička

Pracovná náplň: vykonávanie práce dentálnej hygieničky v ambulancii zubného lekárstva absolventa vzdelávanie v odbore, práca v mladom kolektíve, nadštandartné platové podmienky

Práca vhodná pre absolventa;vzdelávanie v odbore, práca v mladom kolektíve, nadštandartné platové podmienky
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore dentálna hygiena ;bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : vzdelávanie v odbore, práca v mladom kolektíve, nadštandartné platové podmienky,
Kontakt : MDDr. Martin Samseli stomatológ tel.: +421907994529 martin.samseli@gmail.com
Okres : okres Žilina

MDDr. Martin Samseli

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
50504606

Internetová adresa:
www.samdent.sk

Charakteristika:
Zubný lekár

Adresa:

ul. Vojtecha Spanyola 63 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina ul. Vojtecha Spanyola 63 01001