Pracovník v obchode

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 4 týždne pred

Peter Kurocka Zodpovedný vedúci tel.: +421908995887 kontakt@kstudio.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník v obchode

Pracovná náplň: Požadované činnosti: – predaj a poradenstvo zákazníkom – príprava (spisovanie a strih) zákaziek Ďalšia pracovná náplň podľa dohody, resp. skúseností uchádzača. Ponúkané činnosti: – zabezpečenie chodu predajne (sledovanie stavu tovaru, objednávanie a príjem tovaru, kontrola zákaziek) – aranžovanie tovaru (ukladanie tovaru, tvorba výkladu) – zameriavanie a poradenstvo priamo u zákazníka – spravovanie sociálnych sietí a web stránky – podpora obchodu (získavanie nových zákazníkov) – sebarealizácia (návrh a realizácia vylepšení) – zľavy a kredit na predávaný tovar – rozmanitá práca s možnosťou sebarealizácie a učenia – nepretržitá podpora vedúceho a kolektívu – férový a ústretový prístup

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 17:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 3 roky
pozornosť pamäť praktické myslenie precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť asertivita
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa tímová práca analyzovanie a riešenie problémov tvorivosť (kreativita) samostatnosť manuálna zručnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: Skúsenosť so šitím alebo interiérovým dizajnom vítaná, ale nie je podmienkou.
Prosím zaslať životopis elektronicky, kontaktujeme iba vhodných kandidátov.
Pohovory sa uskutočnia po 15.1.2017.

Pracovné výhody : – zľavy a kredit na predávaný tovar – rozmanitá práca s možnosťou sebarealizácie a učenia – nepretržitá podpora vedúceho a kolektívu – férový a ústretový prístup,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Prosím zaslať životopis emailom, kontaktujeme iba vhodných kandidátov.
Kontakt : Peter Kurocka Zodpovedný vedúci tel.: +421908995887 kontakt@kstudio.sk
Okres : okres Michalovce
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

K – ŠTÚDIO s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36584711

Internetová adresa:
www.Kstudio.sk

Telefón:
+421908995887

V Michalovciach v oblasti bytového textilu pôsobíme vyše 20 rokov. Špecializujeme sa na poradenstvo a šitie záclon a závesov do každého interiéru. Ponúkame rôzny bytový textil (vankúše a paplóny, posteľné oblečenie a plachty, uteráky a osušky, deky a prehozy, utierky a prestierania, bytové dekorácie a doplnky a iné).

Adresa:

Nám. Osloboditeľov 74 07101 Michalovce Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Nám. Osloboditeľov 74 07101