vychovávateľ/-ka ŠKD

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kežmarok
  • Uverejnené 3 týždne pred

Mária Ščigulinská - ekonómka ZŠ tel.: +421524523983 riaditel@grundschule.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : vychovávateľ/-ka ŠKD

Pracovná náplň: min. ÚSOV, aj vyššieho vzdelania, VPM bolo vytvorené v rámci § 51a zákona č. 5/2004 Z.z. OSZ (NP – Úspešne na trhu práce – prvé pravidelne platené zamestnanie), preto je vhodné len pre uchádzačov do 25 rokov veku evidovaných min. 3 mesiace na úrade práce, alebo pre uchádzačov do 29 rokov veku evidovaných min. 6 mesiacov na úrade práce, a ktorí pred prijatím do pracovného pomeru nemali pravidelne platené zamestnanie trvajúce viac ako 6 mesiacov. Výkon : Kežmarok. absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : do 616,5 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mária Ščigulinská – ekonómka ZŠ tel.: +421524523983 riaditel@grundschule.sk
Okres : okres Kežmarok
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

Základná škola – Grundschule

IČO:
36158976

Adresa:

Hradné námestie 38, Kežmarok, 06001
Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Hradné námestie 38 06001