Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Michalovce
  • Uverejnené 3 týždne pred

Vladimir Maskarinec tel.: +421919221860 duma.sro@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu

Pracovná náplň: Vedenie nákladného motorového vozidla – kamiónu (ťahač+náves) v medzinárodnej nákladnej cestnej doprave

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: turnusová práca Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Neukončené základné vzdelanie ;Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Vodičské oprávnenie: Skupina C + E Cudzie jazyky: ruský – pokročilá: B1 a B2 ukrajinský – pokročilá: B1 a B2 Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Vladimir Maskarinec tel.: +421919221860 duma.sro@gmail.com
Okres : okres Michalovce

DumaV s.r.o.

IČO:
45984824

Adresa:

Kpt.Nálepku 41, Michalovce, 07101
Adresa zamestnávateľa : Michalovce okres Michalovce Kpt.Nálepku 41 07101