Laborant biochemik

Ponúkame pracovnú pozíciu : Laborant biochemik

Pracovná náplň: Výskum pôsobenia chemicko výrobných procesov na biol. organizmi pri používaní sklo – plastových roštov. ubytovanie vlastná doprava zamestnávateľa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : od 800 do 1000 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Technická a aplikovaná chémia;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 5 rokov

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: ruský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft Outlook – vysoká

Pracovné výhody : ubytovanie vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt :
Okres : okres Vranov nad Topľou
Dátum nástupu : 1. 2. 2018

MAGURA GFK s.r.o.

IČO:
46039252

Adresa:

Železničiarska 592/21, Hanušovce nad Topľou, 09431
Adresa zamestnávateľa : Hanušovce nad Topľou okres Vranov nad Topľou Železničiarska 21 09431