Recepčný v športovom zariadení

Mgr. Rastislav Rozok tel.: +421905508373 fax: 0905508373 sportclub@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Recepčný v športovom zariadení

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Predaj, obsluha, udržiavanie poriadku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 21:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Rastislav Rozok tel.: +421905508373 fax: 0905508373 sportclub@centrum.sk
Okres : okres Michalovce
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

Mgr. Rastislav Rožok EURODENT

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
41504348

Internetová adresa:
zubnytechnik@stonline.sk

Telefón:
+421905508373

Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.

Adresa:

Vojanská 1934/36 07901 Veľké Kapušany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Veľké Kapušany okres Michalovce Vojanská 36 07901