skladník – ZPS

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kežmarok
  • Uverejnené 4 týždne pred

Anna Veselovská tel.: +421524522388 ankaz@ankaz.sk www.ankaz.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : skladník – ZPS

Pracovná náplň: min. ZŠ, aj vyššieho vzdelania, VPM je vhodné len pre občanov so ZP (ZPS) do chránenej dielne, výkon : MUDr. Alexandra 52, Kežmarok, ihneď zdravotne postihnutého
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: PD od 20h / týždenne až do 40h / týždenne, trvanie pracovnej doby bude dohodnutá priamo s prijímaným zamestnancom – berie sa do úvahy jeho možnosť zotrvania v pracovnej dobe podľa jeho zdravotného stavu, jeho reálnej možnosti

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Anna Veselovská tel.: +421524522388 ankaz@ankaz.sk www.ankaz.sk
Okres : okres Kežmarok

ANKAZ Kežmarok, spol. s r.o.

IČO:
31716113

Adresa:

Michalská 41, Kežmarok, 06001
Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok MUDr. Alexandra 52 06001