Pomocná sila v kuchyni

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 4 týždne pred

Dana Juhárová vedúci prevádzky tel.: +421911016160 danay@post.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila v kuchyni

Pracovná náplň: pomocné práce v kuchyni, príprava šalátov, zeleniny, zodpovednosť za čistotu kuchyne zdravotne postihnutého absolventa Stabilná práca v dobrom kolektíve.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;Stabilná práca v dobrom kolektíve.
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:15 do 15:20 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
iniciatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov Ďalšie požiadavky: chuť pracovať

Pracovné výhody : Stabilná práca v dobrom kolektíve.,
Kontakt : Dana Juhárová vedúci prevádzky tel.: +421911016160 danay@post.sk
Okres : okres Poprad

Danka Juhárová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
30645271

Internetová adresa:
danay@post.sk

Telefón:
+421911016160

Charakteristika:
reštaurácia – reštauračné služby

Adresa:

L. Svobodu 2493/46 05801 Poprad Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Kopečná 4 4 05801