masér originálnej thajskej masáže

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Decsi Ladislav tel.: +421/911 711 233 info@arokaya.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : masér originálnej thajskej masáže

Pracovná náplň: výkon originálnej thajskej masáže, tradičné thajské masáže, reflexná masáž, olejová aromaterapeutická masáž fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, trpezlivosť, komunikatívnosť, ochota, spoľahlivosť, požaduje sa akreditovaný kurz thajskej masáže ubytovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 10:00 do 22:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ubytovanie,
Kontakt : Ing. Decsi Ladislav tel.: +421/911 711 233 info@arokaya.sk
Okres : okres Nové Zámky

Arokaya Elements s r.o.

IČO:
50526685

Adresa:

Bernolákovo námestie 2, Nové Zámky, 94001
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Bernolákovo námestie 2 94001