Predavač v predajni mäsa a mäsových výrobkov Medzilaborce

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Medzilaborce
  • Uverejnené 4 týždne pred

Lenka Stebnická obchodný manažér tel.: +421902947046 stebnicka@mecomtrade.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač v predajni mäsa a mäsových výrobkov Medzilaborce

Pracovná náplň: Predaj mäsa a mäsových výrobkov, starostlivosť o predajňu. absolventa – stabilná práca v dobrom kolektíve – stravné lístky

Práca vhodná pre absolventa;- stabilná práca v dobrom kolektíve; – stravné lístky
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : – stabilná práca v dobrom kolektíve – stravné lístky,
Kontakt : Lenka Stebnická obchodný manažér tel.: +421902947046 stebnicka@mecomtrade.sk
Okres : okres Medzilaborce

Domäsko s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31719236

Telefón:
+421911565296

Charakteristika:
maloobchod s mäsom a potravinárskym tovarom

Adresa:

Lieskovská cesta 640/23 96221 Lieskovec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Medzilaborce okres Medzilaborce A.Warhola 211 06801