Účtovník

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • Galanta
  • Uverejnené 4 týždne pred

Andrea Čerňanocá konateľ tel.: +421907086595 anrien@anrien.eu

Ponúkame pracovnú pozíciu : Účtovník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Podvojné účtovníctvo, mzdy, personalistika.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 12:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomické vedy;aspoň 1 rok
analytické myslenie
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Andrea Čerňanocá konateľ tel.: +421907086595 anrien@anrien.eu
Okres : okres Galanta
Dátum nástupu : 10. 1. 2018

Anrien, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47141859

Internetová adresa:
www.anrien.eu

Telefón:
+421907086595

Účtovníctvo,personalistika, mzdy, spracovávanie účtovných závierok. pobočka sídla: Galanta Z. Kodálya 787/6

Adresa:

Obchodná 39 81106 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Z.Kodálya 787/6 92401