Skladník pre predaj autodielov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 týždne pred

Ing. Mária Chňapeková ekonómka tel.: +421376933610 chnapekova@autonitra.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník pre predaj autodielov

Pracovná náplň: – príjem, výdaj a odborné uloženie a skladovanie autodielov – kompletizovanie objednávok, vedenie skladovej evidencie – predaj náhradných dielov a príslušenstva – monitorovanie stavu skladových zásob a jeho dopĺňanie – stabilné zázemie – stravné lístky – mladý kolektív

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Predaj a servis motorových vozidiel;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 mesiace
pozornosť pamäť analytické myslenie komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) informačná gramotnosť analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – stabilné zázemie – stravné lístky – mladý kolektív,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:výberové konanie po dohode
Kontakt : Ing. Mária Chňapeková ekonómka tel.: +421376933610 chnapekova@autonitra.sk
Okres : okres Nitra

AUTO NITRA, spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31423019

Telefón:
0376933615

spoločnosť poskytujúca predaj a servis motorových vozidiel Peugeot

Adresa:

Štúrova 142 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Hlohovecká 9 94901