Pomocný robotník

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Malženice
  • Uverejnené 4 týždne pred

Soňa Miháliková personálne oddelenie tel.: +42948656645 mihalikova.pokora@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný robotník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;- ubytovanie; – stravné lístky; – pracovná doba; – dlhodobá práca
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : – ubytovanie – stravné lístky – pracovná doba – dlhodobá práca,
Kontakt : Soňa Miháliková personálne oddelenie tel.: +42948656645 mihalikova.pokora@gmail.com
Okres : okres Trnava

Pokora, n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45740283

Telefón:
+421902363999

Poskytujeme sociálnu službu na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdrav. postihnutia, nepriaznivého zdrav. stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.

Adresa:

Trstínska 9 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Malženice okres Trnava Malženice 365 91929