Zdravotná sestra v zubnej ambulancii

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Piešťany
  • Uverejnené 3 týždne pred

zaslať životopis pobjeckyt@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra v zubnej ambulancii

Pracovná náplň: výkon činností zdravotnej sestry v zubnej ambulancii, prax min. 1 rok, SŠ (zdravotná sestra), PC – pokročilý, práca na jednu zmenu, životopis zasielať e-mailom: pobjeckyt@gmail.com

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : zaslať životopis pobjeckyt@gmail.com
Okres : okres Piešťany

EuroDent s.r.o.

IČO:
47574143

Adresa:

9. Mája 15, Trnava, 91702
Adresa zamestnávateľa : Piešťany okres Piešťany Nálepkova 12 92101