Fakturantka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Kežmarok
  • Uverejnené 4 týždne pred

Marek Mešár konateľ tel.: +421904226190 ekonom@markotatry.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Fakturantka

Pracovná náplň: Fakturácia, práce v sklade s ovocím a zeleninou. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 14:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : od 500 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa samostatnosť Počítače: Microsoft Windows – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marek Mešár konateľ tel.: +421904226190 ekonom@markotatry.sk
Okres : okres Kežmarok

Marko Tatry s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
48324931

Internetová adresa:
ekonom@markotatry.sk

Telefón:
+421907261421

Charakteristika:
Veľkoobchod s ovocím a zeleninou a rozvoz tovaru

Adresa:

Zimná 466 05901 Spišská Belá Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Spišská Belá okres Kežmarok Továrenská 1 05901